Menu Instagram Facebook YouTube

Co nabízíme

Náš tým je otevřený každému, třeba i tobě! Pokud už jsi někdy závodil nebo jsi úplný začátečník, jsi na správném místě. Naše závodní vozy KTM X-Bow můžeš otestovat během volných jízd pro veřejnost nebo testovacích dní a nebo s nimi závodit v jedinečných sprintových nebo vytrvalostních závodních šampionátech!

RTR Projects Street / Track Day / Circuit Events

Pokud nechceš závodit, ale chceš si užít hlavně jízdu, měl bys s námi zvolit tuto kategorii. Pro jezdce, kteří si chtějí vyzkoušet svezení v silniční verzi KTM X-Bow GT je tato volba tou nejlepší.

Street / Track Day / Circuit Events

RTR Projects Rookies

Maximální pozornost věnujeme začínajícím pilotům, kteří nemají mnoho zkušeností. Pod dozorem našich zkušených koučů nabízíme možnost rozvoje jezdeckých schopností. Piloty naučíme jak ovládat vůz, tak pochopit principy jeho nastavení k dosažení co možná nejlepších výsledků.

Rookies

RTR Projects Elite racing

Nejvyšší úroveň motorsportu, jelikož se zde pohybují špičkoví piloti na světových okruzích. Náš tým zaručuje maximální podporu těm, kteří jsou připraveni porážet celosvětovou konkurenci. 

Elite racing

RTR Projects Gentleman racing

Pokud k nám přijde někdo bez předchozí zkušenosti se závoděním, necítí se na sprintové závody, ale i tak si chce vyzkoušet nabité a dramatické souboje, měl by zamířit do této kategorie. Gentlemani tvoří posádky především ve vytrvalostních závodech. Pilotům pomáháme s výběrem týmových kolegů tak, aby se cítili v týmu co nejlépe. 

Gentleman racing

RTR Projects Coaching 1:1

Pracujeme s profesionálními jezdci, kteří mají mnohaleté zkušenosti. Kouč se individuálně věnuje každému jezdci, kterému pomocí dat, videí a vlastních zkušeností pomůže v rozvoji jezdeckých dovedností.
Coaching 1:1

Sledujte dění
na našem facebooku

Facebook RTR project
vars
Specre Law
BGR

Panattoni

liqui moly
orlimex

orlibit
Speedlo

enigoo

edera

cs sped
Perfect Catering

MOTOSPORT SIMULATOR
PETR LISA